๛Jacob Black๛

Napsal Niky Cullen (») v úterý 18. 12. 2012 v kategorii ๛Quileuti a vše o nich๛, přečteno: 3365×
quileuti-foto/jacob.jpg

Jméno: Jacob Black
Datum narození: 14.ledna 1990
Pozice mezi Quileuty: alfa smečky
Zdroj vlkodlačích genů: linie Blacků a Atearů
Lidská barva vlasů: černá
Barva vlčí srsti: rezavě hnědá
Barva očí: hnědá
Výška: 178cm v 15ti letech,201cm po přeměně
Vnější popis: Jacob je velmi milý a krásný kluk. Ví jak se dokážou druzí cítit a rád jim pomáhá. Když u něj proběhla proměna na "vlka" a on se stal členem smečky,nic se u něj nezměnilo,až na fakt,že nesnáší 10x víc upíry. Ale i toto sousto dokáže později překousnout. Stejně jako ostatní lidé má i Jake někdy známky podrážděnosti a vzteku,který je u něj docela častý. Když se poprvé setkal s Bellou,díky své výšce vypadal starší,přesto měl kolem brady zbytky dětské zakulacenosti. Dlouhé lesklé vlasy nosil v ohonu. Jak se blížil k přeměně,prošel mnoha změnami-vyrostl do své současné výšky a získal velkolepou svalnatou figuru. Po přeměně si ostříhal vlasy,ale ty mu neustále dorůstají.
Vzdělání/povolání: Chodil na místní školu La Push. V současné době má studijní volno,ale plánuje návrat do školy. Rovněž pracoval v obchodě v rezervaci. Od proměny se soustředí na ochranu svého území,Belly a její rodiny.
Koníčky: Rád opravuje motorová vozidla.
Vozidlo: Červený Volkswagen Rabbit a klasický černý motocykl Harley Spirit.

Členové rodiny: Jacobova matka Sarah zemřela. Má dvě starší sestry-dvojčata Rachel a Rebeccu. Žije se svým otcem Billym. Otiskl se do Renesmé Cullenové.

Minulost: Jacob se narodil v La Push a vyrůstal s otcem Billym,matkou Sarah a staršími sestrami Rachel a Rebeccou. Když bylo Jacobovi devět,jeho matka měla nehodu a umřela na silnici mezi Forks a La Push. Jacoba matčina smrt zasáhla,ale díky sestrám se z ní rychle dostal. Když jeho otec kvůli problémům s cukrovkou usedl na vozíček,stal se jeho nohama. Jacobovi to ovšem nevadilo a ke svému otci vzhlížel. Jedinou chybu,kterou na něm viděl,byla jeho pověrčivost,proto Jacob jako malý přestal historky poslouchat.Když Jacobovy sestry dokončily střední školu,odešly,protože jim matka chyběla mnohem více než bratrovi. Rebecca se vdala za surfaře a cestuje s ním po závodech. Rachel odešla na univerzitu ve Washingtonu a během volna pracuje. Jacob zaznamenal u otce změnu, když se přistěhovali Cullenovi a jeho averze k novému doktorovi mu byla trapná. Zvlášť když Billy kladl stále větší důraz na quileutské legendy. Jacob se ke smečce připojil jako pátý. Geneticky se měl stát alfou,ale tohoto postu se vzdal,dokud si nevytvořil vlastní smečku. Nadále žil se svým otcem,dokud se nevrátila Rachel a neotiskl se do ní Paul.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a šest