๛Leah Clearwaterová๛

Napsal Niky Cullen (») v úterý 18. 12. 2012 v kategorii ๛Quileuti a vše o nich๛, přečteno: 3238×
quileuti-foto/leah.jpg

Jméno: Leah Clearwaterová
Datum narození: 1986
Pozice mezi Quileuty: vlkodlačí beta po Jacobovi
Zdroj vlkodlačích genů: linie Atearů,Blacků a Uleyů
Lidská barva vlasů: černá
Barva vlčí srsti: šedá
Barva očí: hnědá
Výška: zhruba 178cm
Vnější popis: Leah je krásná. Má dokonale měděnou pleť,černé lesklé vlasy a dlouhé,husté řasy. Ve vlčí podobě je nejmenší,ale nejrychlejší. Nenávidí Cullenovy a Bellu,kterou považuje za zrádkyni a nesnáší ji,když je vedle Jacoba,kterého naopak miluje. Ten o tom,ale neví. Leah je ve skutečnosti hodná dívka,která si toho moc zažila.
Vzdělání/zaměstnání: Odmaturovala na střední škole v rezervaci. Je ochránkyní La Push.Členové rodiny: Její otec Harry je mrtvý,žije s matkou Sue a s mladším bratrem Sethem.

Minulost: V 1.ročníku na střední škole se Leah začala stýkat se Samem,do kterého se zamilovala a strávili spolu 3roky. Ve 3.ročníku zažila otřes,když Sam zmizel a nemohli jej najít. Po 2týdnech se objevil,nevysvětlil své zmizení a stal se z něj jiný člověk. Leah věděla,že jí něco velkého tají,ale chtěla mu dát prostor,aby svůj problém vyřešil. Nedlouho poté přijela Leu navštívit sestřenice Emily,která pro ni byla sestrou a nejlepší přítelkyní. Leu přišel navštívit Sam,který před tím Emily už několikrát potkal a nyní ji viděl poprvé od svého zmizení. Leah jeho podivnému chování nerozumněla a už vůbec netušila,proč odešel. Ještě ten večer se vrátil a s Leou se rozešel. Poznala,že jej to opravdu zničilo,ale nechápala,co se mu stalo. Více porozumněla,když jí Emily oznámila,že o ni Sam usiluje. Leah,která chtěla dát Samovi ještě jednu šanci,viděla,že se děje něco divného,ale už nemohla déle doufat,že má Sam pro svoje chování omluvu. Rozzlobila se na něj a Emily ji podporovala. Leah doufala,že Sama odmítne. Po čase si Leah uvědomila,že ti dva spolu tráví stále více času a Emily jej odmítá jen zdánlivě. Následně se dozvěděla,že Emily napadl medvěd a Sam z toho byl otřesený. Nejdřív ji zajímalo,jestli je v pořádku,ale následně se Emily a Sam stali párem a Leina starost se změnila v hořkost. Z části měla pocit,že si to Emily zasloužila. Leah se Samovi a Emily vyhýbala,jak jen mohla a odmítla Emily odpustit nebo s ní jen mluvit. Plynul čas a Leah zjišťovala,že je podrážděnější a náladovější,bez příčiny vybuchovala kvůli sebemenším maličkostem a celá se třásla,netušila proč. Přemýšlela,že by měla vyhledat odbornou pomoc,protože ji vlastní změny děsily. Než měla čas všechno si lépe promyslet,proměnila se. Hádala se s matkou kvůli svým změnám nálady a do rozhovoru se připletl i otec, který se matky zastal. Leah se rozčílila tak,že se jí třáslo celé tělo a následně v obývacím pokoji vybuchla ve vlka. Žádného z rodičů nezranila,jen zničila pohovku. Harry o vlkodlacích věděl a čekal,že tuto situaci bude muset řešit se Sethem,proto měl z dceřiny přeměny o to šok,ten mu způsobil infarkt,na který zemřel. V reakci na vzniklý zmatek se ten večer proměnil i Seth,mnohem mladší,než bylo obvyklé. Pro Leu bylo těžké srovnat se s nastalou situací. Ztratila otce,z jehož smrti se obviňovala. Nových vlkodlaků se obvykle ujímal Sam,což bylo o to horší. Navíc teď znala pravdu a nemohla jej z jejich rozchodu obviňovat,neměla jinou možnost než jim odpustit. To ji stálo spoustu sil na to,aby jí zbyly jiné emoce. Snažila se nedat najevo,jak moc jí to ublížilo,ale jako vlčice nemohla nic předstírat. Lee nejvíc vadí sdílení myšlenek a změny,které se s ní udály-přestala menstruovat a děsí ji,co to bude znamenat v budoucnosti. Jediná věc,kterou si užívá je rychlost.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a čtyři