๛Quil Ateara V.๛

Napsal Niky Cullen (») ve čtvrtek 20. 12. 2012 v kategorii ๛Quileuti a vše o nich๛, přečteno: 3037×
quileuti-foto/quil.png

Jméno: Quil Ateara V.
Datum narození: 1990
Pozice mezi Quileuty: 6tý člen smečky
Zdroj vlkodlačích genů: linie Atearů a Blacků
Lidská barva vlasů: černá
Barva vlčí srsti: čokoládově hnědá
Barva očí: hnědá
Výška: 183cm
Vnější popis: Quil je menší než Embry,ale svalnatější. Mívá zlomyslný úšklebek a je ostříhaný téměř dohola.
Vzdělání/povolání: Chodí na střední školu v rezervaci. Je ochráncem La Push.
Členové rodiny: Je synem Quila Ateary IV. a Joy Quehpy Atearové. Quil Ateara III.,známý jako Starý Quil,je jeho dědečkem. Quil se otiskl do Claire. Žije pouze se svou matkou Jeho otec zemřel na lodi,když byl ještě malý. Je jedním z nejlepších přátel Jacoba.

Minulost: Quilův pradědeček Quil Ateare II. pomáhal zformovat smlouvu s Cullenovými. Jeho otec Quil Ateare IV. zemřel na lodi,když byl Quil ještě malý a od té doby jej vychovává matka Joy a dědeček Starý Quil. Je jedním z nejlepších přátel Jacoba. Quil se ke smečce připojil jako šestý. Už nějakou dobu před tím jej znepokojovaly dramatické změny u bývalých přátel a netušil,proč se odcizili,proto jej velice potěšilo,když se dozvěděl pravdu a připojil se ke smečce. Jeho nový vlkodlačí styl života se zkomplikoval až ve chvíli,kdy se otiskl do Claire,které byly 2roky. Toto vyvolalo u smečky velké pozdvižení,neboť se ostatní začali obávat,že je čeká stejný osud a mohli by ublížit někomu tak,jako Sam Lee. Smečka došla k teorii,že zvýšenou frekvenci otiskování způsobuje přítomnost Cullenových a jejich genetické povědomí tak kompenzuje trvalou upíří hrozbu a postrkuje je k rozmnožování. Tato teorie samozřejmě závisí na předávání vlkodlačího genu. Ovšem ve světle Jacobova otisku se tato teorie stala pochybnou. Větší důraz se samozřejmě přikládal Claiřinu věku. Třeba,že legendy o takových případech mluvily,vlkodlaci na ně pohlíželi jen jako na historky,tento mýtus se jim zdal nemravný. Ve skutečnosti ovšem neexistovalo nic čistšího než Quilovy platonické city ke Claire. Podmínkou jejich vztahu je,že jí nikdy žádným způsobem nijak neublíží a všichni vlkodlaci se o tom můžou přesvědčit. Také ale vědí,že by to lidé nepochopili,proto otisk tají. Quil může být jedině rád,pokud je Claire šťastná a v bezpečí,je spokojený.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a sedm