๛Felix Volturi๛

Napsal Niky Cullen (») v úterý 18. 12. 2012 v kategorii ๛Volturiovi a vše o nich๛, přečteno: 1949×
volturiovi-foto/felix.jpg

Celé jméno: Felix Volturi
Věk: 300 Let
Pohlaví: muž
Druh: upír
Titul: garda
Karma: zlá


Felix Voturi je velmi silný upír který pochází z vůdčí upíří rodiny Volturiových.
Nový měsíc:
Felix Volturi je vidět ve 2.díle Twilight Ságy v místnosti rodiny Volturiových.Když se chtěl Edward zabít protože si myslel že je Isabella mrtvá tak se Volturiovy bály že by vážně prozradil všchny upíří klany.Když Jane šla pro Edwarda,Alice a Isabellu aby jim Aro přečetl myšlenky tak u Isabelly neviděl vůbec nic stejně jako Edward a tak ještě vyskoušeli schopnosti Jane jestli na Bellu působí ale také nic.Nebila pro Volturiovy jiná možnost Isabella toho ví o upírech příliš mnoho takže se Volturiovy rozhodli že Isabellu zabijí.
Tato práce byla na Felixovy který nejdříve bojoval s Edwardem protože ten chtěl Isabellu chránit ale Edward prohrál a stačil jediný tah a byl by Edward mrtvý.
To ovšem Isabella nedopustila a řekla " zabijte mě né Edwarda ale mě " Aro se velice divyl že by se člověk zdal svého života pro upíra.Aro tedy chtěl Isabellu zabít sám ale Alice ho zastavila tím že řekla že jednou Isabella bude také upír.Volturiovy se tedy rozhodly že jim daj šanci ale velice zdůraznily že Volturiovy druhou šanci nedávají.
Zatmění:
Felix je taky krátce vidět ve 3.díle Twilight Ságy, když vytvářela Victorie upíří armádu, aby pomstila Jamese.Vše začla Rileym, který měl na starost právě tuto armádu a zdůraznil jim, že pokud techtěj zemřít, tak ať se buďto trochu ovládají a nebo ať aspoň po sobě trochu uklízejí. Přímo nad nimi byli Volturiovi(Jane,Alec,Felix a Demetri).
Felix se na ně okamžitě vrhnul, ale Jane ho zastavila svojí velice mocnou a bolestivou myslí, aby se ještě rozhodlo.
Victoriina armáda tedy zaútočila na Culleny a ti ale toto věděli díky Alice, která ma schopnost vidět do budoucnosti. Takže Culleny napadlo požádat vlkodlaky o pomoc a ti to přijmuli. Takže válka začala a úspěšně také skončila, protože Cullenovi s vlkodlakama vyhráli.Na tento souboj se přišly kouknout také Volturiovy kteří si mysleli že jsou Cullenovi mrtvý. Jane řekla, že za sebou mají ještě jednoho upíra, ale Carlisle řekl,že Bree berou na svojí zodpovědonost, ale Volturiovy připoměly, že druhou šanci nedávají a tak tedy Felix Bree zabyl a to je Breenin konec.
Víc se toho o něm zatím neví jen to, že se Volturiovy vzdají v boji s Cullenama díky Isabelle, která Culleny díky svojí upíří mocnou schopností chrání.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a jedenáct